المان بنائی

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

ترموس (دستگاه پرتابل ذوب و نگهداری اسپرم و جنین)

ترموس یا دستگاه ذوب اسپرم و جنین

دستگاه پرتابل ذوب و نگهداری اسپرم و جنین با قابلیت شارژ توسط ماشین و پاور بانک و استفاده مداوم و طولانی مدت و دقت بالا در کنترل دمای مورد نظر جهت جلوگیری ازآسیب های سرمایی و گرمایی به سلول (اسپرم وجنین)
تماس بگیرید

هورمون چندقلوزایی (گوسفند و بز)

فروش هورمون پی ام اس جی فالووین (Fullivon)

ایجاد فحلی و هم زمانی آن جهت نر اندازی یا تلقیح مصنوعی
افزایش نرخ تخمک ریزی
ایجاد چندقلوزایی
ایجاد تراکم فحلی برای انجام تلقیح مصنوعی در ساعت مشخص

فالووین نام تجاری هورمون PMSG  می­باشد. یک هورمون گلیکو­پروتئینی است که از دیواره رحم­(جفت) اسب آبستن بین روزهای  40-100 آبستنی ترشح می­گردد.

نیمه عمر بیولوژیکیPMSG  در گوسفند حدود 24 ساعت و در گاو حدود 120-40 ساعت می­باشد؛ از نظر فعالیت هورمونی، فالووین 70% FSH و 30% خاصیت LH دارد.

مصرف هورمون فاللوین یا پی ام اس جی بعد از جایگذاری اسفنج یا سیدر برای زایمان خارج از فصل و ازدیاد دو­قلو­زایی ضروری است. در همزمانی­های داخل فصل که ترشح طبیعی گنادوتروپین­ها وجود دارد. استفاده از سیدر به تنهایی همزمانی نسبتا" پراکنده بوجود می­آورد ولی تزریق 400-300 واحد فالووین، همزمانی دقیق­تر و متراکم­تری ایجاد می­کند به نحوی که معمولا 90-80 درصد میش­ها فحل شده و قوچ میخورند. استفاده از فالووین با هدف آبستنی خارج فصل بدین دلیل ضروری است که پس از اتمام دوره کاشت سیدر به دلیل فعال نبودن هیپوفیز میزان ترشح گنادوتروپین­های طبیعی میش­ها پایین بوده و تزریق هورمون فالووین باعث بوجود آمدن و رشد فولیکول­ها و تشکیل فولیکول گراف می­گردد. میزان دوز فالووین توصیه شده بین 800-300 واحد می­باشد که به عواملی مثل نژاد­، وزن، شیرواری، نمره بدنی، سن و فصل بستگی دارد. بطور مثال دوز مصرفی برای یک میش 50 کیلویی در داخل فصل 400 واحد و در خارج فصل 600 واحد مناسب است­.

شرکت دانش بنیان رادین دام با تولید مشترک این محصول با یکی از کمپانی های معتبر چین توانست محصول کارآمد را روانه بازار کند. این محصول در کشورهایی چون برزیل، آفریقای جنوبی، استرالیا و سایر کشورها استفاده می شود.
تماس بگیرید

دستگاه سونوگرافی دامپزشکی ( مدل MX5 کمپانی BMV)

فروش دستگاه سونوگرافی مدل MX5 از کمپانی معتبر BMV

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش توسط شرکت رادین دام

آموزش رایگان

قیمت مناسب و تامین کلیه پروب ها و قطعات لازم

وایفا و قابلیت اتصال به گوشی و تبلت

استفاده برای گاو، اسب، شتر و سایر دام سنگین
تماس بگیرید

دستگاه سونوگرافی دامی مدل ال60 (L60)

فروش دستگاه سونوگرافی فارم اسکن مدل ال60 از کمپانی معتبر BMV

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش توسط شرکت رادین دام

آموزش رایگان

قیمت مناسب و تامین کلیه پروب ها و قطعات لازم

چند منظوره و قابلیت اتصال چند پروب و آی اسکن (عینک)

استفاده برای گاو، اسب، شتر، گوسفند، بز، پت و سایر حیوانات
 تشخیص آبستنی به روش سونوگرافی در گاو، گوسفند و بز
از اوایل دهه 1980 سونوگرافی به عنوان یک روش بی‌همتا در دامپزشکی مورد توجه قرار گرفت. امروزه نیز استفاده از سونوگرافی برای بررسی وضعیت دام‌های بیمار و بیماری‌های دامپزشکی روز به روز در حال افزایش است. دستگاه سونوگرافی دامی یکی از تجهیزات مهم در دامپزشکی محسوب می‌شود. استفاده از تکنیک امواج التراسوند برای سال‌های بسیاری برای تشخیص آبستنی در بز و گوسفند مورد استفاده بوده است. با استفاده از این امواج می‌توان اندام‌های داخلی حیوانات را هیچ خطری برای دام مشاهده و تصویری که از این امواج حاصل می‌شود را در صفحه مانیتور دستگاه مشاهده و ذخیره‌ نمود. تکنیک واپلر بعنوان اولین روش‌های استفاده از التراسوند بدون تصویر برداری برای تشخیص آبستنی شناخته می‌شود. در این تکنیک علی‌رغم آنکه تصویری مشاهده نمی‌شود ولی با توجه به فرکانس امواج و الگوی امواج التراسوند از طریق شنوایی می‌توان تشخیص آبستنی را انجام داد. امروزه دقت سونوگرافی بسیار بیشتر شده است، زیرا از امواج اولتراسونیک یا فراصوت برای ایجاد تصاویر استفاده می‌شود و تشخیص آبستنی با تصویر بسیار آسان‌تر است و از طرفی با مشاهده تصویر می‌توان تعداد بره‌ها را نیز تشخیص داد. در گله‌های بزرگ سونوگرافی گوسفند به صورت مداوم انجام می‌شود و این امر در مدیریت گله آنها بسیار مهم است. دستگاه سونوگرافی اثر نامطلوبی روی دام نمی‌گذارد. از دستگاه‌های سونوگرافی دامی برای کاربردهایی نظیر تشخیص آبستنی ، تعیین جنسیت، تعیین دوقلوزایی، اختلالات تخمدان، اختلالات رحم، تشخیص کیست‌های سرطانی و تومورهای تخمدانی، عفونت‌های رحمی، پیشگیری، درمان و کنترل بیماری‌های متابولیک مانند کتوزیس، کبد چرب، هایپوکلسمی، مدیریت گاوهای غیر آبستن، ارزیابی گله از نظر وضعیت تولید مثل، مدیریت خرید و فروش دام استفاده می‌شود.
فواید سونوگرافی و تشخیص آبستنی در گوسفند و بز

تشخیص سریع آبستنی در میش ها و ماده بزها یک ماه پس از جفت گیری

کنترل نیازهای تغذیه ای با توجه به مدت آبستنی دام

تعیین تعداد جنین ها و تغذیه دام بر اساس نیاز

کنترل دقیق هزینه‌های خوراک و صرفه جویی در هزینه های گله

پیدا کردن سریعتر دامهای غیر آبستن و برنامه ریزی جهت آبستن کردن آن‌ها و کاهش ضایعات گله

تخمین حدودی زمان زایمان میش‌های تازه آبستن
تماس بگیرید

هورمون پی ام اس جی- فحلی گوسفندی (PMSG, Fullivon)

هورمون فحلی یا پی ام اس جی دام سبک جهت هم زمان سازی فحلی و افزایش نرخ تخمک ریزی و چندقلوزایی در گوسفند و بز و سایر انواع دام
تماس بگیرید

پایوت اسپرم (Sperm Straw)

پایوت اسپرم در سایزهای 0.5 و 0.25

از کمپانی مینی تیوب آلمان

کیفیت و قیمت عالی
تماس بگیرید
بارگذاری موارد بیشتر